O mne

Mojim cieľom je vytvárať nízko nákladové, moderné a efektívne webstránky s použitím voľne dostupných softvérových riešení. Za týmto účelom používam redakčný systém WordPress a balík služieb od Google. Ich kombináciou je možné zabezpečiť vysoko efektívnu identitu vo virtuálnom priestore za minimum financií.

Moje služby sú určené najmä pre drobných podnikateľov a živnostníkov zaoberajúcich sa remeselnou činnosťou, službami, gastronómiou a cestovných ruchom. Okrem tvorby webstránok poskytujem aj poradenstvo ako čo najviac vyťažiť z voľne dostupných softvérových riešení balíka služieb Google. Ako si zabezpečiť vysoko efektívnu identitu vo virtuálnom priestore za minimum financií.

S tvorbou webu som začal už v roku 2000 kedy datujem svoju prvú komerčnú stránku. Google bol ešte v plienkach a na WordPress sme si museli pár rokov počkať. Už vtedy som si uvedomoval potrebu a dôležitosť firemnej prezentácie na internete. Roky práce, skúšania, úspechov aj neúspechov považujem za tu najlepšiu školu webdizajnu. Dnes môžem smelo povedať že pre drobné firmy, živnostníkov a prevádzky viem vytvoriť nízko nákladové, moderné a efektívne webstránky. Vyznám sa v problematike facebookového marketingu a dokážem aplikovať nesmierne užitočné nástroje Google do praxe.


Mojim ďalším úspešným projektom je internetový obchod www.mana-shop.sk a požičovňa športových lodí na rieke Hron. Tu som svoj koníček, turistiku a vodáctvo premenil na povolanie. Úspech týchto projektov by nebol možný bez kvalitnej virtuálnej podpori v podobe efektívnych webstránok.


Žijem a pracujem v obci Zvončín pri Trnave. Som ženatý, mám tri deti, psa a andulku.